en  
       

Nasze strony

       
 

Kontakt




Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia
"Pro Carpathia"

Siedziba główna:
ul. Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Telefon: (17) 852 85 26
Fax: (17) 850 01 88
e-mail: info@procarpathia.pl


Biuro projektów społecznych
"Akcja! - Nowe kwalifikacje i praca!"

   
Marta Chciuk
Koordynator projektu

marta@procarpathia.pl
Aneta Posłuszny
Asystent koordynatora

aneta@procarpathia.pl
   
ul. Gałęzowskiego 6/319
Telefon: 661 113 018

 

Biuro projektu

„Postaw na swój rozwój”

   
Elżbieta Tęcza
Koordynator projektu

elzbieta@procarpathia.pl
   
ul. Gałęzowskiego 6/318
Telefon: 661 113 291



Zarząd Stowarzyszenia

 
Agnieszka Pieniążek
Prezes Zarządu

agnieszka@procarpathia.pl
Dorota Zielińska
Wiceprezes Zarządu

dorota@procarpathia.pl
   
 tel. 17 850 01 81
 

Księgowość
 
 
Agnieszka Oswald
Główna Księgowa
a.oswald@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 85


Biuro Produktu Regionalnego Tradycyjnego Ekologicznego

 
   
Ewelina Nycz
Dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu
ewelina.n@procarpathia.pl
Urszula Tylutki
Specjalista ds. sprzedaży
urszula@procarpathia.pl


tel. 17 850 01 82


Dział promocji i wydawnictw


   
Krzysztof Zieliński
Specjalista ds. marketingu
krzysiek@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 83
 Dominik Zawistowski
dominik@procarpathia.pl


tel. 17 850 01 83

Maciej Basta

Specjalista ds. marketingu, promocji i e-commerce
maciej@procarpathia.pl 

 
 Dział projektów inwestycyjnych

Bartosz Rączy
Kierownik projektów biznesowych
bartosz@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 87
 Ewelina Wrona
Kierownik projektów instytucjonalnych
ewelina@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 87
 
Małgorzata Tabor

malgorzata.p@procarpathia.pl

tel. 502 900 797




Dział produktów przyrodniczych

   
Małgorzata Pociask
Koordynator projektu
 malgorzata.pociask@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 86
Agata Demczyk
agata@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 86

Małgorzata Jedynak
malgorzata@procarpathia.pl


Biuro projektu „Świat karpackich rozet – działania na rzecz
zachowania kulturowej unikalności Karpat”
 

   
Agnieszka Pieniążek
Koordynator projektu
agnieszka@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 81



Lidia Widak
lidia@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 87
Małgorzata Pociask
 malgorzata.pociask@procarpathia.pl

tel. 17 850 01 86




 

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty


 


 
 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 | Polityka Cookies