Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia"

procarpathia 16 lat heading B
Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić Was do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA. Nasza Organizacja funkcjonuje na rynku począwszy od 2004 roku. Swoje cele statutowe wdrażamy poprzez inicjowanie wielorakich projektów o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jesteśmy sprawnie działającą Instytucją Otoczenia Biznesu oraz podmiotem aktywizującym lokalną społeczność i samorządy. Ponadto prowadzimy działalność badawczą, wydawniczą i gospodarczą, skierowaną do sektora samorządowego, instytucji społecznych oraz przedsiębiorstw.

Od początku istnienia samodzielnie i w partnerstwie opracowaliśmy i zrealizowaliśmy z sukcesem liczne przedsięwzięcia, m.in. w ramach programów pomocowych ZPORR, SPO WKP, SPO RZL, RPO WP, PROW, PO IG, PO IŚ, PO KL, INTERREG, EQUAL, EWT, Norweskiego Mechanizmu Finansowego, Szwajcarskiego Mechanizmu Finansowego, Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wieloletnie doświadczenie Stowarzyszenia w realizacji projektów partnerskich z instytucjami krajowymi oraz zagranicznymi to gwarancja sprawnej i rzetelnej realizacji powierzonych nam zadań.

Dysponujemy doświadczonym, zgranym zespołem, który dzięki swej wiedzy potrafi skutecznie wspierać w podejmowaniu kluczowych decyzji mających istotny wpływ na rozwój konkretnego podmiotu. Ciągły rozwój firmy pozwala na indywidualne i dokładne dopasowanie naszej oferty do Państwa wymogów i oczekiwań, gwarantując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług.
 
Jesteśmy pewni, iż nasze dotychczasowe doświadczenie oraz sprawdzony zespół specjalistów pozwolą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi doradcze w różnych obszarach.
 
 
 
logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service