plenfrdeitskesuk

Informacje

Aktualności

Zapytanie ofertowe - opracowanie scenariuszy, produkcja i emisja cyklu 3 audycji telewizyjnych

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją zadania „Skarby podkarpackiej przyrody” rekomendowanego do dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Rzeszowie, zwracamy się z prośbą o złożenie oferty, której przedmiotem będzie opracowanie scenariuszy, produkcja i emisja cyklu 3 audycji telewizyjnych w formie programów edukacyjnych dotyczących najcenniejszych przyrodniczo obszarów województwa podkarpackiego.

Zaproszenie na warsztaty kulinarne

Szanowni Państwo,

w ramach projektu „Świat karpackich rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach serowarskich, które odbędą w dniach 11-12 sierpnia 2021 r. w Muzeum Młynarstwa i Wsi MŁYN w Ustrzykach Dolnych.

Zaproszenie na warsztaty serowarskie

Szanowni Państwo, w ramach projektu „Świat karpackich rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach serowarskich, które odbędą w dniach 9-10 sierpnia 2021 r. w Gospodarstwie Agro Eko Turystyczno-Edukacyjnym Bożena Wisła w Bukowcu.

Zapytanie ofertowe - analiza możliwości wykorzystania instrumentu obligacji społecznych

 
Zwracamy się z prośbą o złożenie oferty, której przedmiotem jest wykonanie analizy możliwości wykorzystania instrumentu obligacji społecznych przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia” wraz z opracowaniem narzędzi do ewentualnego wdrożenia tego instrumentu przez Zamawiającego.

Zapytanie ofertowe - opracowanie systemu zarzadzania kapitałem żelaznym i strategii inwestycyjnej

 
Zapraszamy do złożenia oferty na opracowanie systemu zarządzania kapitałem żelaznym wraz ze strukturą oraz procedurami, dokumentacją prawną oraz opracowanie strategii inwestycyjnej kapitału żelaznego.

Zapytanie ofertowe na dostawę mebli

Informujemy, iż na Bazie Konkurencyjności zostało zamieszczone zapytanie ofertowe na dostawę mebli na potrzeby nowopowstającego Instytutu Karpackiego.

Szukamy ekspertek i ekspertów do oceny wniosków

Zgłoszenia przyjmujemy do 29 lipca br. wyłącznie za pośrednictwem kwestionariusza dostępnego na stronie internetowej: https://forms.gle/m4YvweAC7GifiH6P8

Wyniki naboru podamy do 6 sierpnia br.

Ogłoszenie terminu III naboru do projektu "Zatrudnij siebie!"

 Szczegółowe informacje: Klliknij tutaj

 oraz pod numerem tel. 661 113 018
 

Zaproszenie na warsztaty tkackie

Szanowni Państwo,
w ramach projektu „Szlak Kultury Wołoskiej na pograniczu polsko-ukraińskim” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach tkackich, które odbędą w dniach 22-23 czerwca 2021 r. w siedzibie Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.

Zaproszenie na warsztaty serowarskie i warsztaty ze zdobnictwa regionalnego

Szanowni Państwo,
w ramach projektu „Szlak Kultury Wołoskiej na pograniczu polsko-ukraińskim” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych:

logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service