Heritage Innovators Day

Heritage Innovators Day 2024 to jedyne w Polsce, międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest podnoszenie jakości naszego otoczenia i pobudzanie kreatywności w jego kształtowaniu.
 
📅 Data: 11 czerwca 2024 r.
🕒 Godzina: 10:00 – 17:00
📍 Miejsce: Regionalne Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne Politechniki Rzeszowskiej i online
 
Celem wydarzenia jest podnoszenie jakości naszego otoczenia i pobudzanie kreatywności w jego kształtowaniu. Dzięki temu mają zostać przywrócone dla społeczności wspaniałe osiągnięcia dziedzictwa kulturowego.
 
To będzie wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim tym, którym bliska sercu jest dbałość o dziedzictwo oraz jego przyszłość, szczególnie w kontekście zmian klimatu. 🌍
 

Czy marzysz o przekształceniu swojej okolicy na lepsze? Czy dostrzegasz historyczne miejsca, które zasługują na całościowe podejście do ich renowacji? Chcesz mieć realny wpływ na zmiany i aktywnie uczestniczyć w zrównoważonym kształtowaniu otaczającej nas przestrzeni? Chciałbyś poznać osoby, które już podejmują takie działania? A może to właśnie Ty jesteś jedną z tych osób, gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Dołącz do międzynarodowego wydarzenia, które ma na celu umożliwienie i realizację tych zmian. Razem możemy stworzyć siłę, która pozwoli na skuteczne działanie.

Zapraszamy do szerokiej debaty w duchu dialogu i wzajemnego zrozumienia wszystkich, którzy mają realny wpływ na to, co się dzieje wokół nas.
 
📌 Więcej informacji tutaj.
 
1.png 
 
logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service