plenfrdeitskesuk

Konferencja "Branża rolno-spożywcza a nowe wyzwania"

Dnia 6 lipca  2022 roku w Siedlisku Janczar w Pstrągowej odbyła się konferencja "Branża rolno-spożywcza a nowe wyzwania", skierowana do przedsiebiorców tego sektora. 

Podczas konferencji zaprezentowanych zostało pięć wykładów tematycznych:

➢ Współpraca nauki z biznesem w ramach Regionalnej Inicjatywy Doskonałości. Wykład prowadzony przez prof. dr hab. inż. Czesława Puchalskiego, Kierownika Katedry Bioenergetyki, Analizy Żywności i Mikrobiologii z Uniwersytetu Rzeszowskiego
➢ Podkarpacka Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących (PSLBiW) przedstawiła ofertę Sieco Laboratiriów w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców. Przezentacji dokonali: dr inż. Roman Tabisz oraz Pani Anna Smyk z Podkarpackiego Centrum Innowacji
➢ Ulgi na działalność badawczo-rozwojową w branży spożywczej. Tamat przedstawił Tomasz Rola-Stężycki, główny księgowy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia"
➢ Budowanie wizerunku w sieci (w sektorze rolno-spożywczym) - wykłąd prowdzony przez Panią Ewelinę Nycz z Politechniki Rzeszowskiej 
➢ Nowa oferta Podkarpackiego Funduszu Rozwoju dla MŚP, którą przedstawił Pan Krzysztof Staszewski - Prezes Zarządu Podkarpackiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. w Rzeszowie.

Konferecja przyczyniła się do wzrostu wiedzy przedsiębiorców i pracowników instytucji związanych z przemysłem rolno-spożywczyn na wielu płaszczyznach. 

Konferencja zrealizowana została w ramach projektu: Kapitał żelazny jako podstawa stabilnego finansowania działalności statutowej Stowarzyszenia "Pro Carpathia" sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Orgaznizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Zawiadomienie o unieważnieniu

Zamawiający – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zawiadamia o unieważnieniu czynności wyboru ofert na aktualizację informacji na stronie internetowej Szlaku Kultury Wołoskiej (https://szlakwoloski.eu/) oraz dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych wg. standardu WCAG 2.1. w ramach realizacji zadania pn. „Rozwój Szlaku Kultury Wołoskiej w województwie podkarpackim” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego.


Dodatkowo Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu ww. zapytania ofertowego.

 

Podkarpackie tag RGB

Stowarzyszenie "Pro Carpathia" podpisało umowę na realizację nowego projektu

W poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podpisanie Umów na dofinansowanie projektów prez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich
W uroczystości podpisywania umów udział wzięli: Piotr Pilch - Wicemarszałek Województwa oraz Pani Ewa Draus - Wicemarszałek Województwa.

Wśród dofinansowanych projektów znalazł się także projekt Stowarzyszenia "Pro Carpathia" pn. Promocja tradycyjnej, ekologicznej i zdrowej żywności poprzez wydanie katalogu zdrowych i ekologicznych produktów, na kwotę 20 000,00 zł. Na podpisywaniu umów Stowarzyszenie reprezentowała dr Agnieszka Pieniążek - Prezes Zarządu.
Dofinansowanie pozwoli na realizację 31 projektów o łącznej kwocie wsparcia wynoszącej ponad 1 milion 230 tysięcy złotych.

Aktualizacja informacji na stronie internetowej

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe na aktualizację informacji na stronie internetowej Szlaku Kultury Wołoskiej (https://szlakwoloski.eu/) oraz dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych wg. standardu WCAG 2.1. wpłynęły dwie oferty:

1. Pro Multimedia Patryk Filipek, ul. Szkolna 2/18, 41-250 Czeladź - na kwotę 3 500,00 PLN brutto

2. PROSPEL GROUP Sp. Z O.O., ul. Łopuszniańska 30a, 25-817 Kielce - na kwotę 980,00 PLN brutto

 

Oferta złożona przez PROSPEL GROUP Sp. Z O.O., została uznana za najkorzystniejszą, zgodnie z kryteriami określonymi w zapytaniu ofertowym.

 

Dziękujemy za złożenie ofert.

Podkarpackie tag RGB

 

Zapytanie ofertowe na aktualizację informacji na stronie internetowej

Zapraszamy do złożenia oferty na aktualizację informacji na stronie internetowej Szlaku Kultury Wołoskiej (https://szlakwoloski.eu/) oraz dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych wg. standardu WCAG 2.1.


1. Przedmiotem zamówienia jest:
a) aktualizacja strony https://szlakwoloski.eu/ polegająca na poprawie jej funkcjonalności, obejmująca w szczególności:
• poprawa tłumaczenia we wszystkich językach,
• poprawa sortowania atrakcji do poszczególnych regionów,
• dostosowanie do potrzeb projektu.
b) dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych wg. standardu WCAG 2


Ofertę należy złożyć:
1. Ofertę należy złożyć:
a) osobiście / pocztą / kurierem do siedziby Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” na adres: ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów lub
b) drogą elektroniczną (skan wymaganych dokumentów) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin składania ofert upływa 5 lipca 2022 r. o godz. 10.00.
Oferty złożone po ww. terminie nie będą rozpatrywane.
Otwarcie ofert nastąpi dnia 5 lipca 2022 r. o godz. 11:00 w siedzibie Zamawiającego.

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w zamieszczonym poniżej zapytaniu ofertowym.

Podkategorie

logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service