plenfrdeitskesuk

Informacje

Aktualności

Rozstrzygnięcie ofert na przygotowania filmów promocyjnych winiarstwo w woj. podkarpackim

Szanowni Państwo,

w związku z rozstrzygnięciem postępowania dotyczącym wyłonienia Wykonawcy na przygotowanie 6 filmów promocyjnych winiarstwo w woj. podkarpackim:

Wyróżnienie wyróżnione w konkursie znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

Z radością informujemy, iż Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zostało wyróżnione w konkursie znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020 w kategorii III SUKCES RYNKOWY poprzez uzyskanie certyfikatu oraz nagrody w formie szkoleń.

Rozstrzygnięcie ofert na organizację szkoleń (on-line)

Szanowni Państwo,

w związku z rozstrzygnięciem postępowania dotyczącego wyłonienia Wykonawcy na organizację 5 szkoleń (on-line),

Rośliny i siedliska związane z wypasem na obszarze polskich Karpat Wschodnich

Ukazała się bezpłatna publikacja pt. Rośliny i siedliska związane z wypasem na obszarze polskich Karpat Wschodnich wydana przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”.

Zapytanie ofertowe dot. przygotowania filmów promocyjnych winiarstwo w woj. podkarpackim

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu „Karpacka akademia dziedzictwa winiarskiego” realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu z Unii Europejskiej, 

Wyłonienie wykonawcy na wykonanie 4 plansz do tablicy edukacyjnej i bramy karpackiej

Szanowni Państwo,
W związku z rozstrzygnięciem postępowania dotyczącym wyłonienia Wykonawcy na wykonanie łącznie 4 plansz do 1 tablicy edukacyjnej (2 plansze) oraz 1 bramy karpackiej (2 plansze), informujemy iż zostały złożone 2 oferty.

Zaproszenie na imprezę plenerową

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją projektu "Modernizacja ścieżki przyrodniczej Knieja w Nowosiółkach" zapraszamy na imprezę plenerową, której głównym punktem będzie nadanie ścieżce imienia Grzegorza Sitki – ornitologa i prekursora współczesnej turystyki przyrodniczej w Bieszczadach.

Wyłonienie Wykonawcy na audycje radiowe, opracowanie i druk publikacji

Szanowni Państwo,

W związku z rozstrzygnięciem postępowania dotyczącym wyłonienia Wykonawcy na produkcję i emisję 10 audycji radiowych dotyczących bioróżnorodności oraz wypasu owiec w województwie podkarpackim;

Film promujący tradycje pszczelarskie

W ramach realizacji projektu „Pszczoła karpacka - wspólne działania na rzecz zachowania unikalnego dziedzictwa przyrodniczego na pograniczu polsko-ukraińskim” na zlecenie Stowarzyszenia „Pro Carpathia” zrealizowany został 2-minutowy film promocyjny z udziałem influencera.

 

logo

"Pro Carpathia"
35-064 Rzeszów,
ul. Rynek 16/1
od 8:00 do 16:00

16 lat Stowarzyszenia "Pro Carpathia"

Znajdź nas:

Income Tax Planning

    View Service